Odesílání knih na Slovensko

     1. Platba dobírkou

Zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty, standardně do 3-4 pracovních dní od přijetí objednávky. K ceně knihy připočítáváme 238 Kč (bez ohledu na to, kolik knih zásilka obsahuje). Částka je kalkulována na základě ceníku České pošty.

Při doručení na Vaši adresu si bude Slovenská pošta navíc účtovat poplatek za vyplacení dobírkové částky ze Slovenska k nám na účet. Tento poplatek není zahrnutý v ceně, neboť jej z České republiky nemůžeme nijak hradit. Částku za poplatek proto neuvádíme ani na účtence za knihy a poštovné, kterou naleznete uvnitř balíku s knihami. Výše poplatku se odvíjí od platného ceníku slovenské Poštovní banky, a.s. (poplatky za realizaci platby do zahraničí).

Poplatek za vyplacení dobírkové částky prostřednictvím služby Eurogiro je:
a) na výplatu v hotovosti na adresu příjemce: 6,00 €
b) na účet příjemce: 4,00 € (tuto variantu upřednostňujeme)
(výše poplatků odráží stav ke dni 15.10.2015)

Uvědomujeme si, že poplatky za zaslání a dobírku z České republiky na Slovensko jsou velmi vysoké, a proto Vám nabízíme variantu platby převodem na náš účet a následně zaslání knih standardním balíkem poštou, viz dále.

     2. Platba převodem na účet

Zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty, standardně do 3-4 pracovních dní od přijetí objednávky. K ceně knihy připočítáváme 198 Kč (bez ohledu na to, kolik knih zásilka obsahuje). Částka je kalkulována na základě ceníku České pošty.

Částku za knihy a poštovné uhradíte na náš korunový účet číslo 670100-2208927357/6210 (IBAN: CZ50 6210 6701 0022 0892 7357), číslo BIC (swift kód): BREXCZPP a jako variabilní symbol nebo účel platby vyplníte telefonní číslo (bez předvolby), které jste uvedli v objednávce. Zásilka bude odeslána obratem po obdržení částky na náš účet. O expedici Vámi objednaných knih Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.
Motto:
"Sedare dolorem divinum opus est"
(Tišit bolest jest božské dílo)

objednávka knih Břetislava Kafky


Břetislav Kafka - knihy skladem


Copyright © 2011 - 2018 | Všechna práva vyhrazena.
kontakt: info@bretislavkafka.cz | Designed by MK.