Odesílání knih na Slovensko

     1. Platba dobírkou

Zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty, standardně do 3-4 pracovních dní od přijetí objednávky. K ceně knihy připočítáváme 295 Kč za poštovné a balné (bez ohledu na to, kolik knih zásilka obsahuje).

Při doručení na Vaši adresu si bude Slovenská pošta navíc účtovat poplatek za vyplacení dobírkové částky ze Slovenska k nám na účet. Tento poplatek není zahrnutý v ceně, neboť jej z České republiky nemůžeme nijak hradit. Částku za poplatek proto neuvádíme ani na účtence za knihy a poštovné, kterou naleznete uvnitř balíku s knihami. Výše poplatku se odvíjí od platného ceníku slovenské Poštovní banky, a.s. (poplatky za realizaci platby do zahraničí).

Poplatek za vyplacení dobírkové částky prostřednictvím služby Eurogiro je:
a) na výplatu v hotovosti na adresu příjemce: 6,00 €
b) na účet příjemce: 4,00 € (tuto variantu upřednostňujeme)
(výše poplatků odráží stav ke dni 15.10.2018)

Uvědomujeme si, že poplatky za zaslání a dobírku z České republiky na Slovensko jsou velmi vysoké, a proto Vám nabízíme variantu platby převodem na náš účet a následně zaslání knih standardním balíkem poštou, viz dále.

     2. Platba převodem na účet

Zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty, standardně do 3-4 pracovních dní od přijetí objednávky. K ceně knihy připočítáváme 225 Kč za poštovné a balné (bez ohledu na to, kolik knih zásilka obsahuje).

Částku za knihy a poštovné uhradíte na náš korunový účet číslo 670100-2208927357/6210 (IBAN: CZ50 6210 6701 0022 0892 7357), číslo BIC (swift kód): BREXCZPP a jako variabilní symbol nebo účel platby vyplníte telefonní číslo (bez předvolby), které jste uvedli v objednávce. Zásilka bude odeslána obratem po obdržení částky na náš účet. O expedici Vámi objednaných knih Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.
Motto:
"Sedare dolorem divinum opus est"
(Tišit bolest jest božské dílo)

objednávka knih Břetislava Kafky


Břetislav Kafka - knihy skladem


Copyright © 2011 - 2019 | Všechna práva vyhrazena.
kontakt: info@bretislavkafka.cz | Designed by MK.