Celkové hodnocení knihy
Parapsychologie
autor: Břetislav Kafka
4.2/5
Počet hodnocení: 5
Hodnocení čtenářů
Uživatel J_Cejkrt hodnotil dne 01. 06. 2013 v 10:16:19

V knize Parapsychologie Kafka popisuje a vysvětluje různé paranormální jevy (jasnovidnost, telepatie apod.), ale také třeba Mariánská zjevení. Osobně si myslím, že je to spíš otázka čemu věříme. Pravdou je, že ač je anatomie člověka známá do puntíku, o duši se toho moc neví. Zřejmě nejdál se svými pokusy dostal právě Kafka…

Hodnocení:
Uživatel matula hodnotil dne 16. 09. 2013 v 14:21:46

Český klub skeptiků by zajásal. K čemu není důkaz, to neexistuje. Škoda, že už pan Kafka nežije, mohli by se od něj ledasco přiučit.

Hodnocení:
Uživatel dart_vader hodnotil dne 12. 02. 2014 v 18:38:39

Asi nejzajímavější mi přijde pojem „protonace“. Kdo by nechtěl nahlédnout? Je zajímavé, že v různých kulturách se to objevuje tu a tam taky. Kdyby dnes někdo opravdu uměl čerpat informace z tohohle zdroje, jako to tenkrát dělala Kafkova média v hypnóze, to by byl teprve rachot :)

Hodnocení:
Uživatel Kamil hodnotil dne 27. 11. 2014 v 17:18:18

Parapsychologie jakoby zůstala v minulém tisíciletí. Zajímalo by mě, kolik z těch lidí, co hodnotí tuto knihu, jsou věřící. Pro mě je to sice hezké počtení, ale řadě věcí tak nějak nemohu uvěřit. Musel bych to vidět na vlastní oči, pak možná. Do té doby za 3.

Hodnocení:
Uživatel Joni36 hodnotil dne 03. 05. 2015 v 22:22:06

Zajímavá a poučná kniha o věcech mezi nebem a zemí. Úsměvná mi přijde pasáž o tom, jak si Kafka poradil s neplatiči :) No jo, právo v nedohlednu, tak proč nevyužít svých schopností? ;) Tady je krásně vidět, jak tenká hranice je k případnému zneužití. Hned bych našla spoustu dalších možných aplikací. Třeba jak vyléčit naše politiky :D

Hodnocení:
strana: 1 
Vložit nové hodnocení
Jméno:
Email:
Váš komentář:
Vyplňte prosím všechna pole
Ohodnoťte, jak se vám kniha líbí:
1
2
3
4
5
Pravidla hodnocení:
Hodnotící komentáře zveřejňujeme většinou do 24 hodin. Vyhrazujeme si právo neuveřejnit a smazat hodnocení, která nesouvisí s hodnocenou knihou, obsahují reklamu či vulgární a urážlivé výrazy, nebo vyzývají k porušování autorských práv. Do hodnocení nevkládejte žádné url odkazy ani html text. Maximální délka komentáře je omezena na 500 znaků.
Motto:
"Sedare dolorem divinum opus est"
(Tišit bolest jest božské dílo)

objednávka knih Břetislava Kafky


Břetislav Kafka - knihy skladem


Copyright © 2011 - 2021 | Všechna práva vyhrazena.
kontakt: info@bretislavkafka.cz | Designed by MK.